неділя, 26 червня 2016 00:55

Євро-2016. Збірна Португалії на прапорці овертайму вирвала у Хорватії путівку в чвертьфінал

Збірна Португалії вирвала перемогу в команди Хорватії у матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи - 2016. Основний час зустрічі, що проходила в Лансі на стадіоні "Фелікс Болар", завершився з рахунком 0:0. У додатковий час португальці забили єдиний гол.

Обидві команди з перших хвилин суворо грали в обороні і не йшли вперед великими силами, що й визначило рівень видовищності гри. В основний час суперники спільними зусиллями так і не зуміли завдати хоча б одного удару в площину воріт.

На 117-й хвилині португальці забили єдиний м'яч: воротар збірної Хорватії відбив удар Кріштіану Роналду, але Рікарду Куарежма з добивання підправив м'яч у порожній кут.

Збірна Хорватії завершила виступ на турнірі, Португалія в чвертьфіналі Євро-2016 зіграє з Польщею. Зустріч відбудеться 30 червня.

ЧЄ 2016 - фінальний раунд

Хорватія - Португалія - 0:1 (ДЧ)

Голи: Куарежма, 117 (0:1).

Попередження: немає - Карвалью, 78.

Зараз ви читаєте новину «Євро-2016. Збірна Португалії на прапорці овертайму вирвала у Хорватії путівку в чвертьфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua