Latvijas U-19 florbola izlase trešdien, 4.maijā, Vācijas pilsētā Veisenfelsā Pasaules florbola čempionāta spēlēja neizšķiri (6:6) ar Igaunijas junioru izlasi, vēsta Latvijas Florbola federācijas mājas lapa.

Maču nedaudz pārliecinošāk uzsāka latvieši, jau piektajā minūtē pēc Jāņa Levanoviča precīza metiena izvirzoties vadībā ar 1:0. Trešdaļas vidū igauņi 11 sekunžu laikā guva divus vārtus. Pirms pārtraukuma Jānis Liepa un Levanovičs bija atkarojuši vadību - 3:2.

Līdz otrā perioda vidum Andris Rajeckis un Jānis Liepa panāca rezultātu 5:2. Trešdaļas otrajā pusē pretinieki ātri vien guva vēl divus vārtus (5:4) un kļuva skaidrs, ka spēles liktenis izšķirsies pēdējā periodā.

Spēles 46. minutē Jānis Rajeckis guva Latvijas izlases sestos vārtus (6:4), bet arvien acīmredzamāk kļuva, ka iniciatīva pamazām pārgājusi igauņu pusē. 51. minūtē pretinieki rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet 56. minūtē guva pēdējos vārtus šajā spēlē - 6:6.

Ceturtdien Latvijas izlase tiksies ar čehiem, bet igauņi ar zviedriem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!