Гостей: 1
Користувачів: 0

16:42
1/4 фіналу, ФК Бараші - ФК Ружин 7:1
В суботу, 1 травня в смт Ємільчине, відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Житомирщини між командами ФК Бараші - ФК Ружин. До традиційного першотравневого "Мир, праця, травень!" любителі футболу додали "Футбол! ФК Бараші!  Перемога!".
1 травня 2010 р., 14.25, смт Ємільчине, стадіон "ДЮСШ"
ФК "Бараші": 23. Дмитро Міхєєв (1. Сергій Вознюк, 46), 14. Володимир Мухін (к),  3. Юрій Галюк, 4. Віктор Чабак, 9. Олександр Максимчук, 2. Максим Зайнчковський (11. Віктор Шевчук, 65), 10. Сергій Литвиновський, 77. Олександр Ганько, 27. Олександр Горобець (8. Юрій Коваль, 46), 17. Роман Козаренко, 5. Михайло Слободян (15. Дмитро Іщук, 57)
Голи: 1:0 - Р.Козаренко (18), 2:0 - О.Горобець (32), 3:0 - О.Ганько (41), 4:0 - С.Литвиновський (44), 5:0 - С.Литвиновський (51), 6:0 - М.Зайнчковський (56), 7:0 - Ю.Коваль (63), 7:1 - (83)

На відміну від напруженого минулорічного чвертьфіналу, ФК Бараші цього разу в суперники отримали  доволі скромну команду з самого півдня Житомирщини - ФК Ружин. В стартовому складі ФК Бараші вийшло троє новачків: О.Ганько, М.Зайнчковський, Р.Козаренко. На новому комплекті форми, крім логотипа команди, напис STEREOSVIT (титульний спонсор ФК Бараші) та Ємільчинська районна рада на зворотній стороні.
 Закривши практично гостей на своїй половині поля футболісти ФК Бараші перший м'яч забивають на 18 хв., відзначився Р.Козаренко. О.Горобець відмінним ударом на 32 хв. подвоює рахунок матчу. Активність Литвиновського під кінець першого тайму завершилась ще двома м'ячами у ворота гостей. Спочатку передачу з лівого флангу замкнув захисник О.Ганько, далі вже сам відзначився Сергій.

Після перерви ФК Бараші, забивши швидко три м'ячі у ворота гостей, проводять заміни та певні ротації на полі. Реальну можливість відначитись ще одним м'ячем втратив С.Литвиновський, м'яч влучив в стійку воріт. Наприкінці матчу, після навісу з лівого флангу, футболіст гостей ударом головою забиває "симпатичний" м'яч у сітку воріт С.Вознюка.
 Після матчу відповіді (8 травня) на команду чекає цікавий двобій з ФК Бердичів, який двічі переміг Звягель-750 - 2:0 вдома та 2:1 у Новоград-Волинську.
Категорія: Кубок Житомирщини | Переглядів: 3167 | Додав: sportem
Всього коментарів: 231 2 3 »
23 sportem   (11.05.2010 14:27) [Материал]
Перший матч відбудеться 15 травня в Бердичеві, повторна гра 22 травня о 14.00

22 sven   (11.05.2010 11:58) [Материал]
Кто знает во сколько сегодня жеребьевка?

21 sportem   (11.05.2010 11:35) [Материал]
додано фото з матчу ФК Ружин - ФК Бараші від sven'a

20 Artes   (10.05.2010 23:53) [Материал]
Я думаю во второй победе никто и не сомневался, но всё равно молодцы, всех с победой и жду игры с Бердичевом и конечно желаю хорошей игры и победы.

19 Криця   (09.05.2010 03:06) [Материал]
Дякую за відео.
До зустрічі ! wink

18 sportem   (08.05.2010 20:16) [Материал]
ФК Ружин - ФК Бараші 1:4 (Галюк, Коваль-2, Козаренко), Звягель-750 - ФК Бердичів 1:2

17 sportem   (07.05.2010 14:10) [Материал]
Домашні 7:1 проти команди Ружина в 1/4 фіналу Кубка Житомирщини перетворили на формальність для ФК Бараші другу частину двоматчевої дуелі. Хіба що награти склад, який цього року знову підсилився у ряді позицій, що є ознакою досить серйозних намірів на сезон.
Вже у півфіналі чекає значно серйозніший суперник - переможець пари ФК Звягель-750 - ФК Бердичів.