Rīgas «Dinamo» jaunieši sagrauj Igaunijas izlasi (23)

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Panākumu pārbaudes spēlē trešdien izcīnīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas «Dinamo», kas ar 9:5 izbraukumā apspēlēja Igaunijas valstsvienību.

«Dinamo» sastāvā pārsvarā bija iekļauti hokejisti no Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas «Rīga». Tāpat vienību cīņā vadīja tās galvenais treneris Leonīds Tambijevs.

Rīdzinieku rindās divus vārtus guva Artūrs Mickēvičs, bet pa reizei precīzi bija Martins Lavrovs, Raimonds Vilkoits, Deivids Sakains, Andris Siksnis, Andrejs Smirnovs, Edgars Kurmis un Egīls Kalns.

Jāatzīmē, ka «Dinamo» līdz trešās trešdaļas sestajai minūtei atradās vadībā ar 9:1, taču atlikušajā laikā Igaunija guva vēl četru vārtus.

Šodien abas vienības spēkosies atkārtoti.

TVNET jau ziņoja, ka pagājušajā gadā «Dinamo» komanda piekāpās Igaunijas izlasei ar rezultātu 1:3.