неділя, 03 липня 2016 01:27

Німеччина в драматичній серії пенальті вирвала путівку в півфінал Євро

Збірна Німеччини виграла у команди Італії в матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи - 2016. Основний і додатковий час зустрічі, що проходила в Бордо, завершився з рахунком 1:1. У серії пенальті точнішими виявилися гравці бундестім - 6:5.

У першому таймі суперники грали дуже охайно і чекали помилок один одного, створивши по одному небезпечному моменту. В середині другого тайму Маріо Гомес прорвався лівим флангом, зупинився і зробив приголомшливу передачу Йонаса Хектора, який підключився. Третій номер збірної Німеччини одразу ж прострілив у середину штрафного, звідки Месут Озіл в дотик потужно пробив у ближній кут воріт Джанлуїджі Буффона.

На 78-й хвилині Леонардо Бонуччі реалізував пенальті за гру рукою у виконанні Жерома Боатенга: Мануель Нойер вгадав напрямок, але сила удару була занадто великою.

У серії пенальті за рахунку 5-5 Маттео Дарміан не зміг переграти Мануеля Нойєра, а Йонас Хектор свою спробу реалізував.

Збірна Італії завершила виступи на Євро-2016. Команда Німеччини вийшла в півфінал, де зіграє з переможцем пари Франція - Ісландія. Зустріч відбудеться 7 липня.

ЧЄ 2016 - фінальний раунд

Німеччина - Італія - 1:1 (6:5)

Голи: Озіл, 65 (1:0); Бонуччі, 78 (1:1, пен).

Попередження: Хуммельс, 90; Швайнштайгер, 112 - Стураро, 56; Маттіа Де Шильйо, 57; Пароло, 59; Пелле, 91; Джаккеріні, 103.

Зараз ви читаєте новину «Німеччина в драматичній серії пенальті вирвала путівку в півфінал Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua